Forum Saveza legOS - lege Osijek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Saveza legOS - lege Osijek

OSIJEK ( south - west )Savez za sve drage nam te nadasve ratoborne legice i lege
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 o svemu po malo

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Lulu




Broj postova : 4
Join date : 14.02.2008
Age : 39
Lokacija : Osijek

o svemu po malo Empty
PostajNaslov: o svemu po malo   o svemu po malo Icon_minipostedčet vel 14, 2008 10:23 pm

Hej svima evo nesto i od mene!
Drago mi je da ima dosta Osjecana i da sam se skompala s nekima, a nadam se da ce vas uskoro biti vise. Malo sam nova u igrici pa me muci par stvari: kako osnovati vojsku i zasto me napadaju bez objave tj da li mogu znati prije nego me netko napadne? Svaka info opcenito o igri ce dobro doci. Hvala u naprijed. Kohorta FOREVER!!!

PS: Rajnus u kom smislu predstavljanje? Davore gdje je anketa? scratch Pozzz svima! sal
[Vrh] Go down
KukaZaŠunku

KukaZaŠunku


Broj postova : 83
Join date : 06.02.2008

o svemu po malo Empty
PostajNaslov: Re: o svemu po malo   o svemu po malo Icon_minipostedčet vel 14, 2008 10:42 pm

Nek te ne brine vojska za sada. Za početak samo nadograđuj resurse...a uz to i skrovište resursa, tako da ti ne mogu opljačkati mukotrpno zarađeno drvo, glinu, željezo i hranu.
Pozz!
[Vrh] Go down
innovation

innovation


Broj postova : 31
Join date : 07.02.2008

o svemu po malo Empty
PostajNaslov: Re: o svemu po malo   o svemu po malo Icon_minipostedpet vel 15, 2008 12:12 am

i redovito troši nakupljene resrse da ti nemaju ovi pljačkaši što uzeti....
dobrodošla pivo
[Vrh] Go down
Rajnus

Rajnus


Broj postova : 94
Join date : 06.02.2008

o svemu po malo Empty
PostajNaslov: Re: o svemu po malo   o svemu po malo Icon_minipostedpet vel 15, 2008 12:44 am

Lulu je napisao/la:
Hej svima evo nesto i od mene!
Drago mi je da ima dosta Osjecana i da sam se skompala s nekima, a nadam se da ce vas uskoro biti vise. Malo sam nova u igrici pa me muci par stvari: kako osnovati vojsku i zasto me napadaju bez objave tj da li mogu znati prije nego me netko napadne? Svaka info opcenito o igri ce dobro doci. Hvala u naprijed. Kohorta FOREVER!!!

PS: Rajnus u kom smislu predstavljanje? Davore gdje je anketa? scratch Pozzz svima! sal

To si trebala napraviti u predvidjenom topicu.
Pa napises koliko godina imas, jesi sama za valentinovo...eventualno broj adminu i tak lol2

Salim se...ma nista posebno godine i sto si po zanimanju...
[Vrh] Go down
Lulu




Broj postova : 4
Join date : 14.02.2008
Age : 39
Lokacija : Osijek

o svemu po malo Empty
PostajNaslov: Re: o svemu po malo   o svemu po malo Icon_minipostedned ožu 02, 2008 10:04 pm

Hej svima! Pitanje zasto se savez raspada? Vidim da nas je manji broj, ali nisam znala da se raspadamo
[Vrh] Go down
innovation

innovation


Broj postova : 31
Join date : 07.02.2008

o svemu po malo Empty
PostajNaslov: Re: o svemu po malo   o svemu po malo Icon_minipostedpon ožu 03, 2008 1:01 am

imaš raspravu o tome na privatnom djelu foruma...
[Vrh] Go down
Sponsored content





o svemu po malo Empty
PostajNaslov: Re: o svemu po malo   o svemu po malo Icon_miniposted

[Vrh] Go down
 
o svemu po malo
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Forum Saveza legOS - lege Osijek :: legOS :: Caffe-
Forum(o)Bir: